В Україні стартує Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

З метою подальшого висвітлення процесів реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, Мінрегіон третій рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Цей конкурс є зразком класичної співпраці влади, громадянських інституцій, міжнародних організацій та мас-медіа задля забезпечення сталого і якісного результату реформи та висвітлення подій, пов’язаних з її впровадженням.

Цьогоріч матеріали, які подаються на конкурс, мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року.

До участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: он-лайн публікація, стаття (в друкованому зМІ), радіоматеріал, відеоматеріал.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії: І премія – 20 тисяч грн., ІІ премія – 15 тисяч грн., ІІІ премія – 10 тисяч грн.

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-z-tematiki-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi-2018-rik/

 

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 10:05

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради