Інформаційні технології – на службі у глухівських освітян-медиків

Турбота про розвиток освіти та медицини є одним із наріжних каменів у діяльності депутата Сумської облради Марії Коняєвої. Черговим підтвердженням цієї позиції народної обраниці стало поліпшення матеріальної бази Глухівського медучилища.

Зокрема, за її сприяння з обласного бюджету було виділено 100 тис. грн на придбання комп’ютерної техніки, котру днями Марія Миколаївна передала навчальному закладу. Педагогічний колектив спільно зі студентами від душі пораділи сімом комп’ютерам, адже для них це передусім нові можливості, а також нагода знати і вміти ще більше.  

У Глухівському медичному училищі, де готують фахових фельдшерів та медсестер, відзначають, що Марія Коняєва завжди відгукується на озвучені прохання, і сподіваються, що дана співпраця матиме продовження і в подальшому.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 07 листопада 2018, 14:14

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради