telegram Facebook Twitter Youtube

У роменських дітлахів з’явився сучасний гральний майданчик – потурбувалися депутат облради Дмитро Кірюхін спільно з міською владою

На вулиці Полтавській у м. Ромни віднедавна завжди людно, весело і повсякчас лунає дитячий сміх. Причина цього – новенький дитячий майданчик, що вабить не тільки юних мешканців прилеглих будинків. Заходять сюди погратися й дітлахи з віддалених дворів. До того ж і дорослі не натішаться, адже що може бути важливіше за щасливі обличчя малечі?

Модерна гірка, карусель і навіть тенісний стіл – все це встановлено завдяки консолідації зусиль депутата Сумської обласної ради Дмитра Кірюхіна та місцевої влади Ромен.  

Дмитро Євгенович відзначає, що завдання дорослих – дбати про підростаюче покоління, відтак коли є найменша нагода, завжди прагне допомогти у вирішенні актуальних для громади питань.

До слова, подарувати щиру радість маленьким роменцям та їхнім батькам народному обранцю вдається вже не вперше. Власне, за його сприяння сучасні ігрові майданчики з’явилися вже у десяти роменських дворах.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення