telegram Facebook Twitter Youtube

Подяка за дієву допомогу: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю нагородив депутата Андрія Кисіля

За всебічне сприяння, ефективну співпрацю та з нагоди столітнього ювілею позашкілля в Україні Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи відзначив кількох своїх активних помічників. До когорти нагороджених увійшов і депутат Сумської облради Андрій Кисіль.

За словами народного обранця, він добре знайомий із діяльністю багатьох вітчизняних позашкільних закладів. Утім особливу гордість і шану в нього, зокрема, викликає регіональний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

«Позашкілля Сумщини є дуже сильною ланкою виховання, посідає провідні позиції в державі, – зауважує Андрій Юрійович. – Між іншим, закладів, подібних до місцевого осередку позашкільної освіти, взагалі не існувало у країні до 1997 року. Таку форму роботи розробила та впровадила незмінний керівник центру Лариса Тихенко. І тепер у неї та команди її однодумців вчаться, переймають досвід аналогічні установи з усієї держави».

Депутат переконаний, що позашкіллю потрібно приділяти максимум уваги, турботи, розуміння. Йдеться ж бо про дітей, а, отже, про сьогодення та майбутнє України. Відтак він уже чимало років поспіль активно співпрацює з регіональним центром позашкільної освіти.

Власне, за сприяння Андрія Кисіля в Сумах відбулася виставка робіт талановитих вихованців цього закладу з промовистою назвою «Під крилом натхнення». Нині ж триває підготовка до цілої низки не менш цікавих заходів, з-поміж яких, приміром, і обласний фестиваль «Творчість народжується в родині».

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Документи облради