Піклуватися й допомагати: на Сумщині вшанували соціальних працівників

Напередодні професійного свята представників соціальної сфери, котре відзначається в Україні 4 листопада, у театрі ім. Щепкіна відбулися урочистості на їхню честь. На адресу тих, хто опікується, допомагає, зараджує в біді, пролунало чимало теплих слів та щирих побажань.

Від імені Сумської обласної ради соцпрацівників Сумщини привітала депутат Віра Лаврик. За її словами, дану професію обирають душею.

«Для людей, які присвятили себе соціальному захисту населення, не буває чужого лиха. Ви першими приймаєте на себе проблеми, біль та життєві негаразди тих, кому важко, хто потребує підтримки. Це вельми непроста місія, однак вона дуже шляхетна і затребувана», – зауважила Віра Іванівна.

Вона додала, що, згідно з Конституцією, Україна з-поміж усього іншого є соціальною державою. В Сумській області цю норму головного закону країни забезпечують більше 4 тисяч соцпрацівників.

Віра Лаврик від усього серця подякувала їм за безмежну доброту, милосердя, чуйність та душевну щедрість.

«Натхнення вам, життєдайної енергії, міцного здоров’я та якомога більше звершень на благо рідної неньки-України!» – побажала депутат, після чого нагородила відзнаками обласної ради кращих представників галузі.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради