З посвятою справжньому Герою: ФСТ «Динамо» відсвяткувало іменини відкритим чемпіонатом із дзюдо

31 жовтня фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України відзначає 94-ту річницю з часу свого створення. Його сумський осередок вирішив (як і годиться прихильникам активного способу життя) відсвяткувати іменини на спортивній арені.

Отож сьогодні місцевий спорткомплекс «Динамо» вітав юних дзюдоїстів з усієї області у межах відкритого чемпіонату Сумщини. Присвятили змагання пам’яті відважного оборонця держави Олександра Ткаченка, який героїчно загинув при виконанні службового обов'язку в зоні проведення антитерористичної операції.

До свята спорту долучилися й представники Сумської обласної ради: перший заступник голови Анатолій Річкаль і депутат, віце-президент обласної федерації дзюдо Олександр Будник.

Відкриваючи турнір, Анатолій Якович висловив вдячність організаторам не тільки за те, що відзначають день народження ФСТ «Динамо» цікавими змаганнями, а й за те, що проходять вони з посвятою справжньому Герою.

«Олександр Ткаченко був винятковою людиною, взірцем для інших. На жаль, війна забирає кращих. І найменше, чим ми можемо вшанувати пам'ять полеглих бійців, – це берегти у серці теплі спомини про них, їхнім життєвим прикладом навчати молоді покоління, виховувати справжніх патріотів рідної країни. Такі ось чемпіонати – це ще один вияв глибокої поваги і туги за нашим земляком – звитяжним Героєм», – зауважив Анатолій Річкаль.

Далі ж упродовж кількох годин майбутні зірки дзюдо демонстрували свою вправність на татамі. Кращі з них піднялися на переможний п’єдестал. Вручаючи нагороди юним тріумфаторам, перший заступник голови облради побажав, аби перемог у їхньому житті було якомога більше, і щоб дітлахи зростали в мирі та квітучій Україні. 

До слова, і сам Анатолій Якович без відзнаки не залишився. Він отримав грамоту ФСТ «Динамо» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Сумщині.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 31 жовтня 2018, 17:03

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube