Спеціально запрошений доповідач з Києва – про застосування антикорупційного законодавства

Сумська обласна рада спільно з сумською мерією стали організаторами семінару з актуальних питань застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю.

У Конгрес-центрі СумДУ перед депутатами місцевих рад, працівниками виконавчого апарату обласної та міської рад, ОДА, комунальних підприємств виступила заступник начальника відділу проведення повних перевірок Департаменту перевірки декларацій та моніторингу спробу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Юлія Кулікова.

Спеціально запрошений доповідач зупинилася на актуальних питаннях застосування антикорупційного законодавств. Юлія Володимирівна звернула увагу присутніх на нормативно-правовове забезпечення декларування, правила заповнення декларації та відповідальності за порушення вимог фінансового контролю, насамперед наголосила на суттєвих змінах у майновому стані згідно зі статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції», бо саме вона встановлює додаткові заходи фінансового контролю.

Учасники семінару-навчання особливо були вдячні Юлії Куліковій за відео-роз’яснення при заповненні е-декларації, адже часто буває виникає чимало запитань і непорозумінь. Тож шановна гостя детально зупинилася на кожному розділі декларації, відповіла й на запитання.

Також читайте:

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:39

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради