Спеціально запрошений доповідач з Києва – про застосування антикорупційного законодавства

Сумська обласна рада спільно з сумською мерією стали організаторами семінару з актуальних питань застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю.

У Конгрес-центрі СумДУ перед депутатами місцевих рад, працівниками виконавчого апарату обласної та міської рад, ОДА, комунальних підприємств виступила заступник начальника відділу проведення повних перевірок Департаменту перевірки декларацій та моніторингу спробу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Юлія Кулікова.

Спеціально запрошений доповідач зупинилася на актуальних питаннях застосування антикорупційного законодавств. Юлія Володимирівна звернула увагу присутніх на нормативно-правовове забезпечення декларування, правила заповнення декларації та відповідальності за порушення вимог фінансового контролю, насамперед наголосила на суттєвих змінах у майновому стані згідно зі статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції», бо саме вона встановлює додаткові заходи фінансового контролю.

Учасники семінару-навчання особливо були вдячні Юлії Куліковій за відео-роз’яснення при заповненні е-декларації, адже часто буває виникає чимало запитань і непорозумінь. Тож шановна гостя детально зупинилася на кожному розділі декларації, відповіла й на запитання.

Також читайте:

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:39

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube