Володимир Поцелуєв просить долучитися до збору коштів на лінійний прискорювач не тільки органи обласної влади, а й представників Сумщини у Верховній Раді

На пленарному засіданні 23-ї сесії Сумської обласної ради депутат Володимир Поцелуєв порушив питання щодо необхідності більш жвавого збору коштів на лінійний прискорювач, котрий може врятувати чимало життів.

Володимир Іванович зауважив, що без запровадження новітніх технологій здолати онкологію неможливо. Лінійний прискорювач у даному контексті є незамінним. І, безсумнівно, Сумщині він украй потрібний.

«З 2017 року, коли було прийнято рішення про початок збору грошей на установку, закумульовано більше 20 млн грн. Наразі цього недостатньо, тож прошу продовжити дане дуже важливе започаткування. До того ж, сподіваюся, що відгукнуться не лише місцеві органи влади, а й депутати-мажоритарники, які представляють наш край у Верховній Раді України», – відзначив Володимир Поцелуєв.

Депутатський корпус облради підтримав пропозицію свого колеги та схвалив необхідність звернення до нардепів від Сумщини.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube