telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Поцелуєв просить долучитися до збору коштів на лінійний прискорювач не тільки органи обласної влади, а й представників Сумщини у Верховній Раді

На пленарному засіданні 23-ї сесії Сумської обласної ради депутат Володимир Поцелуєв порушив питання щодо необхідності більш жвавого збору коштів на лінійний прискорювач, котрий може врятувати чимало життів.

Володимир Іванович зауважив, що без запровадження новітніх технологій здолати онкологію неможливо. Лінійний прискорювач у даному контексті є незамінним. І, безсумнівно, Сумщині він украй потрібний.

«З 2017 року, коли було прийнято рішення про початок збору грошей на установку, закумульовано більше 20 млн грн. Наразі цього недостатньо, тож прошу продовжити дане дуже важливе започаткування. До того ж, сподіваюся, що відгукнуться не лише місцеві органи влади, а й депутати-мажоритарники, які представляють наш край у Верховній Раді України», – відзначив Володимир Поцелуєв.

Депутатський корпус облради підтримав пропозицію свого колеги та схвалив необхідність звернення до нардепів від Сумщини.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення