telegram Facebook Twitter Youtube

Не допустити екологічної катастрофи в Середино-Буді закликав депутат облради Петро Нечмоня

З середини минулого року місто Середина-Буда, по суті, не має власних очисних каналізаційних споруд. Сталося це, у першу чергу, через недбалість і безкарність, упевнений депутат Сумської обласної ради Петро Нечмоня. А призвести може до непоправного – екологічного лиха.

У ході пленарного засідання 23-ї сесії облради народний обранець закликав своїх колег-депутатів підтримати його запит та врятувати місто, котре стоїть на порозі справжньої катастрофи.

Зокрема, Петро Федорович повідомив, що до травня 2017 року фільтрувальні споруди в Середино-Буді функціонували з неповним циклом очищення каналізаційних стоків. Тим не менш, вони перебували у придатному до використання стані. Але наприкінці минулорічної весни експлуатуюча організація повністю зупинила роботу очисних споруд і залишила їх навіть без мінімального нагляду. У підсумку – об’єкт розграбований, понівечений та відновленню не підлягає.

«За таку злочинну недбалість необхідно відповідати, – впевнений Петро Нечмоня. – Тож, по-перше, вимагаю забезпечити належну реакцію на дану ситуацію з боку правоохоронних органів та керівництва Середино-Будського району. А друге та головне – потрібно невідкладно зайнятися відбудовою очисних споруд. Те, як робиться сьогодні, неприпустимо – каналізаційні стоки скидаються в водойму на р. Бобрик. Середина-Буда стоїть на порозі екологічної катастрофи, наслідки якої можуть бути дуже плачевними».

Озвучені пропозиції депутатський корпус облради схвалив більшістю голосів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 25 жовтня 2018, 11:32

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення