Сумська обласна дитяча клінічна лікарня – єдиний заклад у Ковпаківському районі Сум, в якому є тепло

Не дивлячись на те, що Сумська обласна дитяча клінічна лікарня розташована на території, яка опалюється «Котельнею Північного промвузла», тут другий тиждень тепло. В палатах – комфортна температура, яка сягає 25 градусів.

Аби перевірити ситуацію у закладі, з робочим візитом сюди завітали голова Сумської обласної ради Володимир Токар та начальник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний.

Головний лікар СОДКЛ Ігор Змисля розповів керівнику депутатського корпусу: «Ми подали тепло у палати та медичні кабінети, як Ви і ставили завдання, ще 15 жовтня. Через те, що «Котельня Північного промвузла» не підключає опалення, ми виконали перехід на індивідуальне джерело постачання тепла».

Слід нагадати, що за ініціативи голови обласної ради Володимира Токаря у грудні минулого року в СОДКЛ до одного котла, який подавав тепло лише до пральні, добавили ще два – по 1,5 мегавата. Вони повністю автоматичні і  працюють на альтернативних видах палива – пелетах. За словами директора теплогенеруючої компанії «Біоресурс-Суми» Сергія Бульдовича, економія склала 30%.

«Сьогодні, коли третина міста може взагалі залишитися без тепла, ми вберегли наших маленьких жителів від холоду і забезпечили дитячу лікарню комфортною температурою, - зазначає Володимир Токар. - Інвестори вклали в оновлення і запуск системи опалення 7 млн грн. Всі поверхи рівномірно прогріваються, діти та батьки задоволені».

За словами голови обласної ради, торік у СОДКЛ був проведений своєрідний експеримент, котрий довів свою значимість. «Такий досвід плануємо поширити на всі наші комунальні заклади: обласну лікарню, кардіодиспансер, госпіталь для ветеранів та геріатричний пансіонат. Це дешевше і можна регулювати температуру. Залишилося вирішити питання з владою міста та прийняти тепломережі на обласний баланс», - говорить Володимир Миколайович.

Керівник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний додає, що СОДКЛ – єдиний заклад у Ковпаківському районі, в якому зараз тепло. «Окрім впровадження альтернативного опалення, тут налагоджене гаряче водопостачання, якого в закладі не було останні 7 років. Перекрита покрівля площею понад 4 тисячі метрів квадратних. Наразі завершуються роботи з подачі гарячої води у акваблок та харчоблок. Це один із найголовніших наших закладів, бо тут лікуються діти з усієї області. Тому йому найбільше уваги».

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube