Депутати облради підтримали звернення щодо виділення 3,5 млн грн на придбання новітньої відеоендоскопічної стійки з гастродуоденоскопом

Із запитом стосовно невідкладної потреби в обладнанні для проведення обстежень пацієнтів із захворюваннями шлункового тракту до депутатів Сумської обласної ради звернулася під час жовтневої сесії фракція БПП «Солідарність».

За інформацією її представника, головлікаря Сумської обласної клінічної лікарні Володимира Гороха, нині на Сумщині склалася напружена ситуація з діагностикою. «Щоденно 5-10 хворих потребують детального обстеження шлунка та кишківника. В обласній клінічній лікарні наявні два фіброгастродуоденоскопи, проте обидва – моральні застарілі та не дають можливості проводити біопсію й візуалізацію зони огляду», – пояснив Володимир Васильович.

Виправити становище може сучасна відеоендоскопічна стійка з гастродуоденоскопом. На її придбання необхідні 3,5 млн грн. Колеги-депутати запит фракції БПП «Солідарність» підтримали.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube