Депутати облради підтримали звернення щодо виділення 3,5 млн грн на придбання новітньої відеоендоскопічної стійки з гастродуоденоскопом

Із запитом стосовно невідкладної потреби в обладнанні для проведення обстежень пацієнтів із захворюваннями шлункового тракту до депутатів Сумської обласної ради звернулася під час жовтневої сесії фракція БПП «Солідарність».

За інформацією її представника, головлікаря Сумської обласної клінічної лікарні Володимира Гороха, нині на Сумщині склалася напружена ситуація з діагностикою. «Щоденно 5-10 хворих потребують детального обстеження шлунка та кишківника. В обласній клінічній лікарні наявні два фіброгастродуоденоскопи, проте обидва – моральні застарілі та не дають можливості проводити біопсію й візуалізацію зони огляду», – пояснив Володимир Васильович.

Виправити становище може сучасна відеоендоскопічна стійка з гастродуоденоскопом. На її придбання необхідні 3,5 млн грн. Колеги-депутати запит фракції БПП «Солідарність» підтримали.

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради