Зі зворотним візитом: дітлахи з онкогематологічного відділення спробували себе у ролі депутатів

Голова обласної ради Володимир Токар декілька разів відвідував маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Цього разу – запросив їх у гості до обласної ради. Тож діти, які знаходяться на ремісії і не лежать у відділенні, прийшли до керівника обласного депутатського корпусу разом із своїми батьками.

Для школярів, а вони були віком від 8 до 16 років, відвідати кабінет голови обласної ради, поспілкуватися з ним, посидіти у депутатських кріслах та головуючого на сесії, поговорити в мікрофон, постояти за трибуною і відчути себе народним обранцем – справжня пригода. Тож і питань було багато.

Запитували Володимира Токаря про те, як він навчався в школі, яку краще професію обрати. Цікавилися, чи не складно керувати обласним парламентом і взагалі, що цей самий парламент із себе представляє. Бесіда тривала понад годину і була дуже невимушеною. Головне, на чому наголошував Володимир Токар, аби діти ніколи не втрачали надії та віри в себе. «Якщо у вашому житті трапляються перепони, знайдіть можливість їх обійти. Ставте для себе амбітну мету і досягайте її. Ви маєте пам’ятати, що тільки ви, і ніхто інший, не зацікавлений у тому, аби ваше життя було вдалим, цікавим та насиченим. Тому ніколи не опускайте руки і йдіть до своєї мрії», - порадив дітям очільник обласного депутатського корпусу.

Як і годиться, після спілкування Володимир Токар вручив кожній дитині іміджевий пакет обласної ради, блокнот, ручку і солодкі подарунки. А далі – екскурсія обласною радою.

Особливу цікавість у малечі викликала сесійна зала. Понатискати на кнопки, поговорити у мікрофон, постояти за трибуною і уявити себе депутатом – такі пригоди дітлахам до вподоби.

«Ці діти дуже багато пережили і їм потрібно багато позитивних емоцій, - зазначив голова обласної ради. - А, як відомо, гарний настрій є одним із ефективних засобів у складному лікувальному процесі. Ми під час спілкування та екскурсії намагалися саме цього досягти. Коли ми бачимо, що дитина радіє, дивується і посміхається, – це найкраща винагорода для нас».

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради