telegram Facebook Twitter Youtube

Нема доріг – життя практично зупинилося

Саме так можна охарактеризувати ситуацію, в якій нині перебувають жителі окремих сіл в Ямпільському, Середино-Будському та Глухівському районах. Негайно вжити заходи для відновлення найбільш проблемних автошляхів закликав під час проведення 23-ї сесії Сумської обласної ради, що відбулася 19 жовтня, депутат Петро Нечмоня.

Власне, народний обранець повідомив, що станом на цей час практично відсутнє регулярне транспортне сполучення до окремих населених пунктів за маршрутами Ямпіль – Середина-Буда – Глухів, а також Ямпіль – Середина-Буда – Шостка.

«Через жахливий стан доріг перевізники не те, що не хочуть виїжджати в рейси, вони навіть не заявляються на участь у транспортних конкурсах, – розповів Петро Федорович. – Як результат – жителі не мають нормальної змоги дістатися на роботу, в лікарню, школу…»

Не краще почуваються й мешканці Глухівщини. За словами депутата облради, він вже тричі звертався з відповідними запитами. Адже є величезні проблеми зі сполученням на відрізках автошляхів Глухів – Ходине, Заруцьке – Сваркове, Сваркове – Глухів, Уланове – Вільна Слобода, Путивль – Шалигіне – Заруцьке та багатьох інших.

Наразі ж відремонтовано лише 4 кілометри із 11 потрібних у напрямку Глухів – Катеринівка. Така неквапливість у проведенні робіт призвела до того, що нині сполучення Уланово – Вільна Слобода – Глухів взагалі зупинено. І подібне може в будь-який момент статися й на інших критичних ділянках доріг.

Аби не допустити транспортного колапсу в прикордонних районах, Петро Нечмоня наполіг на невідкладному втручанні обласної влади в ситуацію, що склалася. Депутатський корпус запит свого колеги підтримав.

 Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:11

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення