Затишно й енергоефективно: завдяки турботам Сергія Іщенка в Білопільській районній лікарні та Ворожбянській школі №1 встановлено нові вікна

За словами депутата Сумської обласної ради Сергія Іщенка, далеко не всі громади наразі можуть самотужки впоратися з проблемами, котрі накопичувалися десятиліттями. У них просто бракує фінансових можливостей, а вирішувати, як-то кажуть, потрібно тут і зараз.

У такій непростій ситуації опинилися, зокрема, Білопільська центральна районна лікарня та Ворожбянська школа №1. Біда у них аналогічна – жахливий стан вікон. Окремим із них – 70 років із моменту монтажу, тож про яку енергоощадність взагалі можна говорити?

«На моє прохання допомогти відгукнулися і голова облради Володимир Токар, і керівник Сумської ОДА Микола Клочко. Зрештою, на заміну вікон у стаціонарі Білопільської ЦРЛ з обласного бюджету було виділено 200 тис. грн», – пояснив депутат.

За них придбано та встановлено більше 30 якісних енергозберігаючих вікон  у неврологічному, гінекологічному, терапевтичному й інфекційному відділеннях. Персонал лікарні та її пацієнти не натішаться, адже, врешті-решт, щезли протяги, від яких вони потерпали багато років поспіль. Та й прийдешню зиму в закладі очікують уже не з таким острахом, як раніше.

На невідкладні «віконні» потреби школи №1 у Ворожбі Сергій Олексійович скерував депутатські кошти. Власне, новими вікнами відтепер може похизуватися тамтешня так звана кімната школяра. 

Утім, лише цими об’єктами народний обранець обмежуватися не планує. Вже найближчим часом часткове оновлення вікон чекає Ворожбянську амбулаторію. На реалізацію даного проекту, ініційованого Сергієм Іщенком,  з обласного бюджету скеровано 50 тис. грн.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради