В обласній раді триває підготовка до пленарного засідання сесії

У межах підготовки до 23-ї сесії Сумської обласної ради, запланованої на 19 жовтня, сьогодні у стінах регіонального парламенту свої засідання провели вісім постійних комісій облради, після чого відбулися загальні збори депутатів.

У цілому було розглянуто близько 30 питань. Зокрема регіональні обранці попередньо погодили пропоновані зміни до низки діючих програм, серед яких: економічного й соціального розвитку на 2018 рік, розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки. Крім того, позитивно поставилися депутати до пропонованих доповнень до антикорупційної програми-2018, плану природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього середовища на поточний рік тощо.

Особливе зацікавлення у присутніх на зборах викликав проект рішення про реорганізацію Сумського обласного центру профілактики й боротьби зі СНІДом. За інформацією начальника управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації Сергія Бутенка, даний заклад планується об’єднати з наркологічним диспансером. Подібний крок дозволить істотно поліпшити лікувально-діагностичний процес, адже хворі отримуватимуть потрібну допомогу в межах однієї установи.

До того ж посадовець акцентував увагу депутатів обласної ради на важливості оперативного прийняття ще одного доленосного для медичної галузі Сумщини рішення. Йдеться про реорганізацію Сумської обласної дитячої клінічної лікарні в комунальне неприбуткове підприємство, що дасть можливість закладу почати процес реформування як представника вторинної ланки надання медичної допомоги. Планується, що на Сумщині саме обласна дитяча клінічна лікарня стане піонером на даному шляху.

Предметом вивчення обласних обранців стала також низка майнових, кадрових й організаційних питань.

Сьогодні по обіді проекти рішень, пропоновані на 23-ю сесію облради, будуть ще вивчатися на засіданнях фракцій. Остаточне ж погодження питань, які виноситимуться на п’ятничне пленарне засідання, зробить президія обласної ради.

 Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 17 жовтня 2018, 15:15

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради