70 років успіху: Сумський державний університет «заквітчали» нагородами

12 жовтня в СумДУ продовжилися святкування з нагоди 70-річчя з моменту заснування даної альма-матер та 25-річчя у статусі класичного університету. На офіційні урочистості завітало чимало гостей. Лунали вітання і від Президента України, і від органів місцевої влади, і від друзів навчального закладу, знаного далеко за межами Сумщини. Звісно ж, без нагород справа теж не обійшлася.

Від імені Сумської обласної ради викладацький колектив та студентство СумДУ з подвійним святом поздоровив перший заступник голови Анатолій Річкаль.

Він зауважив, що Сумщину на міжнародній арені знають за багатьма показниками. В освітній галузі, поза всіляким сумнівом, СумДУ – серед лідерів. Він належить до провідних дослідницьких університетів світу, входить у ТОП-150 «молодих» вищих шкіл, які стрімко ростуть, стоїть в одному ряду з провідними вітчизняними альма-матер, займаючи почесне місце у першій п’ятірці.

«Всі ці цифри – не просто статистика. Адже за кожним показником, за кожним успіхом стоять люди. Люди, які щиро віддані рідному університету, усім серцем люблять свою професію і щоденно роблять максимум для того, щоб рухатися вперед, розвиватися, ставати кращими, досвідченішими», – сказав Анатолій Якович.

Зі стін СумДУ вийшли тисячі висококласних фахівців: інженерів, медиків, ІТ-шників, журналістів, економістів, правників… Навчатися тут престижно, почесно і разом з тим відповідально.

На переконання Анатолія Річкаля, СумДУ – це не просто заклад освіти. Це особливий світ, створений люблячими серцями викладачів та ректорату на чолі з Анатолієм Васильєвим.

«Щиро дякую вам за натхненну працю. Від вас залежить майбутнє, та бачачи зацікавлені очі студентів, можна бути впевненими – Україну чекає успіх і процвітання. Зі святом! Довгих і щасливих літ вашій альма-матер, а кожному з вас – здоров’я, щастя і благополуччя!» – побажав Анатолій Якович, після чого вручив відзнаки видатним представникам університету-ювіляра.

Власне, найвищої нагороди Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня удостоєні Леонід Мельник та Анатолій Куліш. Грамотами вшановані здобутки на професійній ниві Віктора Сухоноса, Віталія Бібика й Андрія Півня. У свою чергу подяки отримали Наталія Тугай та Дмитро Фільченко, а от цінний подарунок облради попрямував до Ольги Кузікової.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 жовтня 2018, 15:39

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube