Мирної блакиті над Україною: Тетяна Головко привітала з потрійним святом громаду села Діброва на Роменщині

У селі Діброва Роменського району потрійне свято – Покрову Пресвятої Богородиці, День козацтва та захисників України – традиційно відзначають з особливим пієтетом. Цьогорічні урочистості, до яких долучилася заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, виключенням не стали. Святкування вийшли напрочуд щирими, душевними, натхненними.

За словами Тетяни Іванівни, село Діброва унікальне. Це такий собі шматочок Європи на мапі Роменщини. «Звісно ж, наразі не йдеться про високі європейські стандарти у традиційному розумінні. Радше це безмежне бажання змінюватися на краще і щоденна наполеглива праця задля досягнення заповітної мети. Головним натхненником на цьому шляху є голова Дібрівської сільської ради Петро Панченко, ентузіазмом і працьовитістю якого надихаються всі довкола», – пояснює заступник очільника регіонального парламенту.

За часи керівництва сільрадою на підзвітній Петру Мефодійовичу території збудовані водогони, проведено газ і разом з тим запроваджуються енергоефективні проекти, як-то: опалювання об’єктів місцевої інфраструктури щепою. Великі кошти вкладаються у розвиток культури на селі. Окрім того, що керманич Діброви – справжній господарник, він ще й активний громадський діяч. На його рахунку – більше 80 поїздок на пекельні східні рубежі держави із необхідною допомогою.

Отож цілком логічно, що Сумська обласна рада напередодні таких вікопомних свят вирішила відзначити Петра Панченка. Цінний подарунок йому радо вручила Тетяна Головко під час районних урочистостей у с. Діброва, котрі продовжилися чудовим концертом, який у всій красі показав творчі багатства Роменщини.

Оборонцям країни у Діброві – особлива шана. В цьому населеному пункті їх зо два десятки, і кожен – справжній герой для своїх односельців. До слова, з нагоди Дня захисника України п’ятеро воїнів, які пройшли горнило антитерористичної операції, отримали відзнаки Президента.

Звертаючись до дібрівських АТОвців, заступник голови Сумської облради зауважила, що прийдешні свята символізують силу, мужність, доблесть і честь, які передаються українцями від роду до роду, від покоління до покоління.

«Від усієї душі дякую вам за звитягу, непохитність і безмежну любов до рідної землі, – сказала Тетяна Іванівна. – Нехай не полишає ваші мужні серця світло віри і повсякчас допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Доземний уклін усім волонтерам, бо без вас хлопцям на війні було б украй сутужно. Щиро бажаю всім добра, благополуччя, надійного тилу в родинах і мирної блакиті над нашою державою!»

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 27 травня 2019, 13:38

Підготовка до сесії обласної ради

Увага!

16.12.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 41) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube