Керівники області привітали з нагоди Дня захисника України учасників АТО та Операції об’єднаних сил

«Сьогодні я хочу подякувати кожному з вас і низько вклонитися за те, що ви в найважчі для України часи, не роздумуючи, встали на її захист. Ви ризикували найдорожчим – життям. Але не зробили й кроку назад», – наголосив у своєму зверненні до оборонців країни голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час урочистостей із нагоди Дня захисника України, які відбулися напередодні в обласній державній адміністрації.

Також він подякував матерям військових за те, що виховали справжніх патріотів. «Я розумію, що таке для матері, дружини, дитини чекати свою найближчу людину з війни. Це заплакані очі, дні, проведені у молитвах, і довге очікування на повернення. На жаль, Сумщина зазнала втрат. Але я хочу сказати, що ми завжди будемо пам'ятати імена загиблих Героїв. Наш святий обов'язок – допомагати їхнім родинам. Тому завжди звертайтеся, будемо вирішувати усі питання. Нехай вас оберігає Пресвята Богородиця, а над Україною засяє яскраве сонце».

Захід пройшов без пафосу, у дружньому колі і з обговоренням проблем учасників АТО. Вони порушували теми створення оздоровчого санаторію, допомоги родинам загиблих тощо.

Голова ОДА Микола Клочко наголосив, що дуже влучним було рішення Президента встановити свято Дня захисника України саме 14 жовтня – у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. «Віднині це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни. Ці люди, справді, великі воїни. Честь їм і хвала».

Військові дякували керівництву області за те, що їхні проблеми завжди вирішуються, і жодного разу не було відмов від голови ОДА та керівника обласної ради. Посадовці, в свою чергу, не лише привітали військових, а й вручили їм та матерям бійців нагороди Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА».

Орден «За мужність та відвагу» отримав боєць батальйону «Донбас» Анатолій Горбенко та боєць 92 ОМПБр Олександр Бабченко.

Орденом «Матері бійця АТО» нагороджені Людмила Дахно, Лариса Задорожня, Валентина Верхова, Олена Щербакова.

Медаллю «Учасник бойових дій – ветеран війни» та подякою Сумської обласної ради – боєць ДУК «Правий сектор» та учасник революції гідності Роман Хащевський.

Медаль «За вірність традиціям» отримали: сержант 92 ОМПБр Роман Цевель, боєць 92 ОМПБр Олексій Бондаренко, старший лейтенант батальйону МВС «Суми» Максим Галушко, військовослужбовець Державної прикордонної служби України Віталій Бречко, боєць 15 ОМПБ «Суми» Олег Моргун, старший лейтенант 15 ОМПБ «Суми» Сергій Афанасьєв, сержант 57 ОМПБр Віталій Черношвець, сержант 58 ОМПБр Олег Федотов, старший лейтенант 28 ОМехБр Дмитро Грицина та боєць 14 ОМехБр Олександр Пащенко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 жовтня 2018, 14:39

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube