Комісія з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради провела своє чергове засідання

11 жовтня пройшло засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, на якому розглядалися доповнення до антикорупційної програми-2018. Крім того, за результатами обговорення було оголошено про старт підготовки комплексу відповідних заходів на наступний рік.

Як зауважив керівник комісії, перший заступник голови облради Анатолій Річкаль,  із часу проведення попереднього засідання напрацьовано низку доповнень до діючої антикорупційної програми з метою забезпечення максимальної прозорості, чіткості та контролю за процесами, покликаними протидіяти корупції. 

Власне, учасники засідання одностайно підтримали ідею щодо здійснення ґрунтовного моніторингу діяльності обласної ради, про результати якого раз на кожні півроку звітувати перед головою. У процесах підготовки тендерної документації, проведенні закупівель пропонується повсюдно залучати незалежних фахівців. Всі ці процедури – відкриті для громадськості.

Сформовані пропозиції внесення змін та доповнень до антикорупційної програми на 2018 рік комісія з оцінки корупційних ризиків рекомендує голові обласної ради подати на розгляд депутатам вже на найближчій сесії обласної ради, котра планується на 19 жовтня.

До того ж секретар комісії Ольга Донцова вважає за доцільне не зволікати зі стартом підготовки антикорупційної програми на наступний рік, запропонувавши невідкладно взятися за розробку робочого плану оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради. Дана пропозиція знайшла цілковите схвалення у присутніх на засіданні.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:40

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради