Українська асоціація районних та обласних рад розпочала новий сезон фахових майстерень у рамках проекту ПУЛЬС – реєстрація триває

Фахова майстерня  на тему: «Бізнес-планування діяльності закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування» відбудеться 25 жовтня 2018 року.

Формат фахових майстерень передбачає роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання.

Записатися на навчання можна за телефоном: 044-484-05-66 або надіславши листа на адресу електронної скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Учасниками навчання можуть стати представники районних рад та обласної ради Сумщини.

Навчання безкоштовне.

Нагадаємо, фахові майстерні організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 11 жовтня 2018, 10:39

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube