Сумська Торгово-промислова палата створює умови для ведення бізнесу в регіоні

«Сумська Торгово-промислова палата дуже багато робить для розвитку регіонального бізнесу, підтримки експорту товарів і послуг, поліпшення інвестиційного клімату області. Тому я дякую всім членам ТПП, за те що саме ви створюєте робочі місця, кожне з яких цінне для країни, сплачуєте податки до бюджету, сприяєте розвитку бізнесу. А задача влади – допомагати вам».

З такими словами звернувся до учасників урочистих зборів Сумської Торгово-промислової палати голова обласної ради Володимир Токар. Він відзначив високі показники роботи Сумської ТПП та нагородив грамотами обласної ради підприємства, які розвивають економічний потенціал регіону.

Серед іншого Володимир Токар подякував керівнику Сумської Торгово-промислової палати Костянтину Макаренку. «Я знаю, як палата працювала раніше, і як налагоджена робота сьогодні. У мене немає сумнівів, що Костянтин Володимирович справжній керівник, який знає свою справу. Від його бачення залежить робота бізнесу, виробництва. Тому я бачу його на цій посаді і в подальшому».

Присутні заслухали звіт про роботу ТПП за останні чотири роки. Перш за все Палата здійснювала системне просування експорту. З цією метою 2015 року було створено Центр підтримки експорту. За звітний період фахівцями Центру підтримки експорту Сумської ТПП засвідчено 93 444 сертифікати для здійснення експорту продукції місцевих виробників до 90 країн світу. У сфері зовнішньоекономічної діяльності Сумською ТПП за останні п’ять років укладено та поновлено 25 угод з іноземними партнерами з 22 країн світу, здійснено 13 бізнес-місій, зокрема до Польщі, Словаччини, Кіпру, Угорщини, Македонії тощо.

«Ми готові й надалі створювати умови для розвитку бізнесу на Сумщині, бути вашими консультантами і порадниками, запроваджувати передові європейські практики, стимулювати економічний розвиток області», – запевнив Президент Сумської ТПП.

«Обласна влада високо цінує вклад Сумської Торгово-промислової палати у розвиток економіки нашої області. І ті завдання, які покладені на Палату та успішно виконуються, дозволяють нам вирішувати комплекс питань щодо економічного розвитку і активізації зовнішньоекономічних зв’язків. Коли держава обрала європейський вектор, то ТПП всіляко підтримувала і владу, і бізнес», – прокоментував голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Після звіту та обговорень присутні висловили довіру Костянтину Макаренку й одноголосно підтримали його кандидатуру представляти інтереси Сумської ТПП і в подальшому.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube