Володимир Токар: «Ми не можемо допустити, аби наша гордість – біатлон – втратила свою славу»

«Біатлон – це той вид спорту, який приносить славу нашій області. Сумщина має і олімпійських чемпіонів, і призерів світових та європейських чемпіонатів. У нас виховуються юні спортсмени, є в наявності спортивна база. Тому треба звернути увагу і поліпшити умови для тренувань спортсменів», – на цьому наголосив голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час робочої поїздки до спортивної бази «Динамо», що знаходиться в урочищі Токарі Сумського району.

Керівник депутатського корпусу зустрівся з тренерами, спортсменами, оглянув умови тренувань та стан лижоролерної траси обласного комунального закладу – школи вищої спортивної майстерності.

Призерка чемпіонату України Тетяна Баранюк, яка вже 8 років займається біатлоном, говорить, що цей вид спорту їй подобається. Але наразі не в кращому стані знаходиться траса. «Коли я прийшла займатися, тренуватися на ній було комфортно. Зараз уже є дірки, в яких застрягають палки, ламаються наконечники. Ми були в Чернігові, там траса краща – нова, прекрасно зроблена. Хотілося б, аби й у нас були гарні умови для тренувань», –  зазначає дівчина.

На спортивній базі «Динамо» відточують свою майстерність як уже досвідчені сумські біатлоністи та лижники, так і діти, яких, за словами заслуженого тренера України з біатлону Віктора Бандаренка, займається біля 200.

«Ми оглянули всю трасу, –  каже голова обласної ради. – І я бачу, що вона не в кращому стані. Тому ми намагатимемося зробити все для того, аби вона була побудована за всіма міжнародними стандартами і щоб ми могли проводити в Сумах змагання високого рівня. Спільно з Товариством «Динамо» будемо міркувати, як правильно все зробити і побудувати трасу. Ми не можемо допустити, аби наша гордість – біатлон – втратила свою славу».

За стандартами траса має бути 4,5 метрів шириною. Також необхідне освітлення стрільбища та усієї траси, накриття установок для стрільби тощо. На таку реконструкцію потрібно щонайменше 5-6 млн грн.

Також читайте:

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube