Володимир Токар перевірив стан виконання ремонтних робіт дороги у селі Білани Вирівської сільської ради

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар у рамках робочої поїздки до Білопільського району перевірив стан виконання ремонтних робіт дороги у селі Білани Вирівської сільської ради. Також він ознайомився з технологіями, які використовують для відновлення дорожнього полотна.

«Приємно бачити, коли дороги будуються, - зазначив Володимир Токар. – Я знаю, що нині це одна з найболючіших проблем усіх територій і ми поступово намагаємося її вирішити. У цьому році Сумщина отримала рекордні кошти на оновлення доріг з державного бюджету. Також ми виділили гроші на ці потреби з обласного бюджету і виконали те, що обіцяли. Треба й у подальшому системно працювати над тим, щоб відповідний обсяг робіт проводився щороку».

У Біланах за кошти обласного бюджету, а це 2 млн грн, капітально відремонтований відрізок дороги у 300 метрів. Ще по 500 тисяч грн. виділило місцеве підприємство «Слобожанщина агро» та Сумський облавтодор. За ці гроші проводиться ямковий ремонт.

Оглянувши як тривають роботи, в цілому голова обласного депутатського корпусу залишився задоволеним проведеним ремонтом дорожнього полотна. Підтримали його у цьому й керівники району Володимир Верещагін та Володимир Відуєв. Вони говорять, що усі роботи будуть закінчені до кінця жовтня. Також очільники Білопільщини акцентували увагу, що ніколи за роки незалежності не виділялися такі кошти для району на відновлення доріг з обласного бюджету, як у поточному році. А це 12,5 млн грн.

Щиро дякували за проведений ремонт і жителі села.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 жовтня 2018, 12:50

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube