Стартує 4 сезон Проекту ПУЛЬС: 48 практикумів по всій країні (+РОЗКЛАД)

З жовтня розпочинається новий сезон одноденних фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту ПУЛЬС. Покриття сягатиме території 23 регіонів.

Після дослідження потреб, розроблені навчальні програми за різними напрямками.

Цього разу практикуми проводитимуться на такі теми:

  1. Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні;
  2. Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості;
  3. Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування;
  4. Бачення розвитку сфери освіти у контексті формування системи влади;
  5. Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів.

Формат заходів передбачає роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання.

Учасниками фахових майстерень можуть бути посадові особи органів місцевого самоврядування обласного та районного рівня. Записатися на навчання можна за телефоном 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньки  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Зазначимо, що фахові майстерні є безкоштовними.

Ознайомитися з графіком проведення можна  у інфорграфіці нижче.

Нагадаємо, що фахові майстерні організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 09 жовтня 2018, 09:17

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради