Українки за мир та безпеку: Тетяна Головко взяла участь у Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security»

В українській столиці 5 жовтня відбувся Київський глобальний саміт «Жінка. Мир. Безпека», ключова мета якого – сприяння відновленню спокою в державі та унеможливленню військових протистоянь у подальшому.

Дана ідея згуртувала довкола себе відомих європейських парламентарів, вітчизняних народних депутатів та урядовців, експертів міжнародних і дипломатичних місій, представників органів місцевого самоврядування, жіночих об’єднань і рухів, благодійних фондів, волонтерських організацій тощо.

Участь у пленарних дискусіях саміту взяла і заступник Сумської обласної ради Тетяна Головко.

«Зробити свій посильний внесок у процес напрацювання шляхів врегулювання збройного конфлікту прибули жінки з різних регіонів, із неоднаковими політичними та релігійними поглядами. Коли у країні війна, всі ці розбіжності відходять на другий план. Кожна слушна думка може наблизити нас до мирного неба над Україною», – зазначила Тетяна Іванівна.

Вона додала, що світова спільнота так само воліє миру в нашій державі, про що свідчить велика кількість професійних закордонних спікерів на Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security».

Власне, на саміті були розглянуті варіанти залучення жінок до миротворчого процесу, досліджений міжнародний досвід врегулювання військових протистоянь, напрацьовано напрямки й інструменти встановлення миру на сході України, а також механізми подолання і попередження негативних наслідків збройних конфліктів.

За підсумками глобального «круглого столу» учасники домовилися про започаткування платформи примирення. Крім того, запрацює спеціальна робоча група з відновлення та забезпечення соціального захисту громадян, які постраждали від бойових дій.

Також читайте:

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube