Реабілітацію АТОвців та безпеку в місті обговорили перший заступник голови облради із радником міністра внутрішніх справ

У рамках перебування на Сумщині радника міністра внутрішніх справ, голови громадської ради при МВС України Володимира Мартиненка відбулася його зустріч із першим заступником голови Сумської обласної ради Анатолієм Річкалем.

Говорили про нагальні проблеми. Зокрема, нині украй гостро стоїть питання реабілітації оборонців, які пройшли горнило війни на сході. «Випадків, коли хлопці, повернувшись додому, не здатні самотужки адаптуватися до мирного життя, дуже багато», – наголосив Анатолій Якович.

У цій ситуації на передній план виходить необхідність створення в області реабілітаційного центру для учасників АТО. І перший заступник голови облради, і радник міністра внутрішніх справ готові активно займатися впровадженням даного задуму в життя.

Наступна тема для обговорення – поглиблення роботи за програмою «Безпечне місто». Одним із дієвих інструментів на шляху протидії злочинності, на думку співрозмовників, є розгалужена мережа відеоспостереження, отож і це питання вони домовилися активно пропагувати на теренах області.

Крім того, Анатолій Річкаль та Володимир Мартиненко виявилися одностайними в тому, що працівники системи МВС потребують допомоги з вирішенням житлових проблем.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube