telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Наші не були першими, але не осоромилися, збагатилися досвідом у Всеукраїнській військово-патріотичній грі “Вояцький дух”

Днями у стінах Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» вітали шістьох вихованців гуртка “Юний патріот” та їхнього наставника Лідію Жало, які гідно представили Сумщину у Всеукраїнській військово-патріотичній грі “Вояцький дух” для команд з військово-патріотичних клубів, позашкільних гуртків та військових ліцеїв (віком 14-17 років).

Змагання відбулися на базі навчального центру «Десна» на Чернігівщині під егідою Міністерства молоді та спорту України у співпраці з педагогами та військовими. Наші у складі: Олексія Яковенка, Артема Фоменка, Миколи Шалімова, Мирослава Довідовського, Рустама Сахна на чолі з єдиною дівчинкою в команді Яною Ратушною - успішно пройшли всі етапи: представлення команди, проходження мінного поля, снайперська підготовка, захоплення ворожого штабу, обкатка танком і метання протитанкової гранати; перевірена фізична підготовка кожного, а також стройовий вишкіл і багато чого іншого. Сумчани серед 20 команд були першими в етапах «Смуга перешкод» та «Захоплення штабу», хоча й не увійшли до трійки призерів, але не осоромилися, збагатилися досвідом і готові вже наступного року до перемоги.

Керівник команди Лідія Жало, яка отримала від організаторів змагань подяку за активну громадську позицію, значний внесок у справу національно-патріотичного виховання молоді та підготовку команди до гри, з захопленням розповідає, як протягом трьох діб юнаки і дівчата проживали в казармах військової частини, брали участь у змаганнях та заробляли бали для отримання загального результату команди.

- Три дні пролетіли швидко, наші вихованці втомилися, адже режим і змагання вимагали як фізичної, так і психологічної підготовки, але продемонстрували все, на що здатні, і, навіть, трішечки більше, - розповідає Лідія Павлівна. – Ми щиро вдячні за організацію поїздки, матеріальну, психологічну підтримку директору КУ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», депутату обласної ради Едуарду Пінчуку та методисту цього закладу Олександру Матушевському, який, до речі, став суддею змагань. 

А ще юні патріоти висловлюють подяку депутату обласної ради Андрію Кисілю, який спонсорував урочисті миті від’їзду й особисто провів у дорогу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2018, 08:06

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top