Підсумки XVII Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування

11-14 вересня цього року відбулася  щорічна Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування.

На захід прибули депутати місцевих рад, представники районних та обласних рад, об’єднаних територіальних громад,   Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, народні депутати, провідні експерти, спікери заходу – високопосадовці органів державної влади, фахові експерти, науковці та представники міжнародних організацій.

Нарада-семінар  стала традиційним заходом Асоціації, яка  налаштувала діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади.

В офіційному відкритті взяли участь Сергій Чернов - Президент асоціації, голова Харківської обласної ради, В’ячеслав Негода - перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Василь Гуляєв - народний депутат України, Ігор Парасюк -директор проекту ПУЛЬС та Юрій Ганущак - директор Інституту розвитку територій.

Відповідно до Програми наради – семінару розглянуто питання на теми: перспективи нормативного забезпечення децентралізації, медичної та освітньої реформи, комунальної власності, фіскальної політики, залучення інвестицій, законодавчі перспективи служби ОМС.

Також у рамках наради-семінару Швейцарсько-український Проект DESPRO провів дебати на тему: «Чи варто громадам об’єднуватись?».

За тематичними напрямками з аудиторією працювали Василь Куйбіда -президент Національної академії державного управління при Президентові України, Андрій Заболотний - заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби, Віра Козіна та Віктор Венцель – експерти Програми «U-LEAD з Європою».

Підсумовуючи Всеукраїнську нараду-семінар, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов озвучив проект Резолюції Всеукраїнської наради – семінару, яка наголошує на необхідності проведення низки навчальних програм для представників органів місцевого самоврядування та широкої  комунікаційної  роботи.

Таким чином учасники наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, яка організована Українською асоціацією районних та обласних рад обговорили низку важливих тем та ділились досвідом своєї роботи в умовах децентралізації.

За результатами триденної роботи напрацьована Резолюція, головні пункти якої акцентують  увагу на подальшій роботі над законодавством, зокрема підтримці першочергових нормативно-правових актів, що у подальшому забезпечать динамічний розвиток децентралізації та місцевих рад.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись на сайті Української асоціації районних та обласних рад за посиланням: uaror.org.ua

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 09 жовтня 2018, 10:17

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube