Висока нагорода знайшла свого власника

22 вересня Сергію Клочку – відомій на Сумщині особистості, що має за плечима великий досвід громадської та політичної діяльності, а нині з успіхом очолює місцеву телерадіокомпанію «АкадемTV» – виповнилося 60.

Ця поважна дата послужила приводом для того, аби в особливий спосіб віддячити іменнику за його вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та високі професійні якості. Сергій Володимирович удостоєний Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня. Вручили її ювіляру перший заступник голови облради Анатолій Річкаль та радник голови ради Валерій Толбатов.

«Життєвий курс Сергія Володимировича – це шлях людини небайдужої, активної, невтомної. За яку б справу він не взявся, завжди «горить» нею, не жалкує ані часу, ані сил для досягнення бажаної мети. Робити на совість і ніяк інакше – певно, так коротко можна охарактеризувати ювіляра», – зауважив Анатолій Якович.

Сергій Клочко розпочинав трудове життя слюсарем, однак із часом його внутрішнє прагнення до якісних перетворень на благо людей взяло гору. Сергій Володимирович обирався депутатом Сумської облради, був секретарем міськради, а згодом і заступником голови обласної ради. На політичній арені Сумщини він зажив слави відповідальної, порядної і високофахової людини.

Приймаючи нагороду, іменинник щиро подякував керівництву Сумської обласної ради за високу оцінку своєї роботи і запевнив: збавляти темпів не збирається.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube