У Солдатському дякували депутату облради Олександру Буднику

До дня народження села Солдатське Великописарівського району депутат обласної ради Олександр Будник виконав дану жителям обіцянку і виділив із «депутатських» коштів необхідну суму для встановлення сучасних металопластикових вікон у глядацькій залі місцевого осередку культури.

Сільський будинок культури не витримав іспиту часом і поступово став розвалюватися. Спочатку перестали використовувати основну глядацьку залу чоловік на чотириста, а потім і в малій залі стало взимку холодно від постійних протягів від старих вікон. Тож матеріальна підтримка народного обранця була на часі.

Сільський голова з багаторічним стажем, але з вічно юним ентузіазмом та запалом Антоніна Вискребенцева не лише подякувала депутату облради за допомогу, а й висловила сподівання, що він і надалі приділятиме увагу сільській раді, насамперед посприяє регулярному автобусному сполученню із Великою Писарівкою.   

І голова районної ради Дмитро Сипко висловив вдячність Олександру Буднику, який вирішує проблеми жителів не лише Солдатської сільської ради, а й інших населених пунктів району.

Незабаром депутат облради у солдатців проведе черговий особистий прийом і вислухає прохання своїх виборців.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 15:51

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube