Роменці відзначили іменини рідного міста

До святкових урочистостей та народних гулянь із нагоди Дня Ромен долучилися голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко та заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Святкування розгорнулося на багатьох локаціях, де кожен зміг знайти щось цікаве для себе. Розважалися роменці на тематичних виставках, торжищах, показових виступах, брали участь у конкурсах та змаганнях, танцювали і підспівували під час численних концертів, що проходили упродовж дня.

Саме до Дня міста приурочили запуск нової ФМ-радіостудії «Ромен». Перерізаючи червону стрічку, керівник Сумщини Микола Клочко схвально відгукнувся про дане започаткування, додавши, що радіо є дієвим інструментом інформування жителів області, який набуває додаткової актуальності в умовах децентралізації.

Небувалий ажіотаж серед гостей свята спричинив Іллінський ярмарок, де у всій красі були представлені доробки місцевих народних умільців. «Ця торговиця є своєрідною візитівкою Роменщини, її давньою традицією, що веде свій початок ще з XVII століття. Приємно, що з кожним роком ярмарок розростається, демонструючи невичерпну багатогранність талантів роменців. Тут можна знайти що завгодно: від найрізноманітніших виробів декоративно-прикладного мистецтва – до неймовірного смаку ласощів. Піти звідси з порожніми руками просто неможливо», – зізналася Тетяна Головко.

Вона переконана, що Ромни – дивовижна місцина на карті неньки-України. «Багато віків тому цей чудовий край вподобали скіфи, а нині не менш щиро люблять усі, хто тут народився, живе або хоча б раз побував, – зауважила у своєму вітальному слові депутат. – Ромни причаровують, закохують у себе, сповнюють життєдайними силами та наснагою. Одні захоплюються тутешньою мальовничою природою, інших надихають пам’ятки історії й архітектури, а для когось натхненниками на нові звершення стають видатні роменці, якими дуже багата ця земля».

До речі, на знак вшанування здобутків сучасних яскравих представників роменської громади Сумська облрада підготувала низку відзнак. Вручаючи нагороди заступнику міського голови м. Ромни Ігорю Тетірку, директору спеціалізованої школи №1 Валентині Судьїній та голові квартального комітету №11 Лідії Письменній, заступник керманича парламенту Сумщини побажала їм, а також усім жителям і гостям міста-іменинника миру, добра, щастя, злагоди та щедрої долі.

Від душі потішилися мешканці й гості Ромен цьогорічним «родзинкам» свята: приїзду живих скульптур і фйоків, виступу чарівної співачки, заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Не лишився непоміченим і подарунок заступника голови Сумської обласної ради, яка презентувала своїм краянам оригінальну фотозону. «Маю надію, що світлини, зроблені біля цього панно, будуть нагадувати моїм землякам про любов до рідного міста», – висловила сподівання Тетяна Головко. І треба сказати: не помилилася – роменці відразу вподобали нову креативну інсталяцію для фотозйомок.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube