З добрим словом на адресу тих, хто носить почесне звання лісівника Сумщини

Вервечка заходів, приурочених до Дня працівника лісу, триває. Сьогодні, 14 вересня, вітальну естафету перейняло Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства. Щирі поздоровлення і нагороди від державної та регіональної влади, численні мистецькі дарунки з нагоди професійного свята колектив даної установи приймав в обласній філармонії.

Лісівники Сумщини гідно представляють наш край на карті держави. На цьому під час урочистостей наголосив перший заступник голови Сумської облради Анатолій Річкаль.

За обсягами реалізації продукції, сплатою податків Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства – серед лідерів в Україні, а за лісоресурсним потенціалом, площею земель, які перебувають у постійному користуванні, – у першій десятці.

«Лісова галузь Сумщини базується на міцному фундаменті, сплаві професіоналізму та молодечого запалу, бажанні працівників добре робити справу, якій присвятили свої життя. Постійне зростання площ лісових насаджень, економічні показники – яскраве тому підтвердження. Що й казати, до кінця року управління лісового та мисливського господарства планує перерахувати до бюджету 500 млн грн. Та найголовніше – від вас залежить майбутнє прийдешніх поколінь. Однак знаючи, як ви вмієте працювати, на які результати націлені, ми можемо бути певні: наше майбутнє – в надійних руках», – сказав Анатолій Якович, після чого перейшов до виконання не менш почесної місії – нагородження.

Зокрема, до когорти відзначених Сумською обласною радою потрапили: Олександр Бугай (Охтирське лісове господарство), Анатолій Дощин (Шосткинське лісове господарство), Раїса Жукова (Піщанське лісництво Сумського лісгоспу), Олексій Курінний (Литовське лісництво Тростянецького лісового господарства), Анатолій Омельченко (лісгосп Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства), Олександр Посошенко (Кролевецьке лісомисливське господарство).  

Особливо палко глядацька аудиторія раділа за директора ДП «Свеське лісове господарство» Олега Закусила, який отримав Почесну грамоту Верховної Ради України.

«Від імені депутатського корпусу облради щиро дякую усім вам, шановні лісівники, за високу фаховість, господарське ставлення до улюбленої справи і повсюдне прагнення розвиватися. Щастя вам, здоров’я та процвітання», – побажав присутнім у залі перший заступник очільника регіонального парламенту.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube