В обласній раді привітали сумчанина – чемпіона світу з футзалу серед поліцейських

У другій половині серпня румунське місто Дева приймало світовий чемпіонат із футзалу серед поліцейських. Цьогоріч він зібрав понад два десятки команд, охочих поборотися за титул тріумфатора. Та, врешті-решт, перемога дісталася вітчизняній збірній, за яку виступає сумчанин – капітан поліції Олександр Єлшанський!

Сьогодні численні поздоровлення на честь майстерного футзаліста лунали у стінах парламенту Сумщини.

За словами першого заступника голови обласної ради, генерала поліції третього рангу Анатолія Річкаля, кожна з перемог, здобута українцями на міжнародній арені, викликає гордість та захоплення.

«Це велика мотивація на подальші звершення не тільки у спорті, а й у інших сферах життєдіяльності. Безперечно, мене дуже тішить, що у даному випадку мова йде про тріумфальний виступ поліцейських. Це, як відомо, моя рідна стихія», – зазначив Анатолій Якович.

У свою чергу заступник голови обласної ради Тетяна Головко наголосила, що для парламентарів Сумщини популяризація професії поліцейського – не порожній звук.

«Обласні обранці завжди готові допомогти, підтримати і словом, і ділом», – наголосила посадовець, принагідно зауваживши, що на липневій сесії було виділено 500 тис. грн на поліпшення матеріально-технічної бази Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», представником якого саме і є Олександр Єлшанський.

Перемога в Румунії – це вже третя золота медаль у скарбничці нагород сумського футзаліста. Кубок чемпіона національна збірна до цього здобувала у 2008 та 2009 роках.

«Нинішні змагання добряче нас виснажили. Особливо напруженими видалися матчі з росіянами та командою Боснії і Герцеговини. Проте нас не так просто здолати», – посміхаючись, розповів спортсмен.

Зрештою, гру з росіянами національна збірна завершила з рахунком 1:0 на свою користь. До слова, відзначився Олександр Єлшанський. А от у боснійські ворота в останні хвилини фінального матчу наші хлопці скерували три красені-голи, натомість отримавши лише один.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради