Роменцям потрібен новий міст, а недригайлівцям – облаштовані зупинки громадського транспорту

На цьому у своїх депутатських запитах наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Зокрема, за словами посадовця, до неї постійно надходять звернення представників роменської громади щодо жахливого стану мосту через річку Сула, котрий є невід’ємною складовою важливих транспортних артерій: Київ-Суми-Юнаківка та Кролевець-Конотоп-Пирятин.

«Цьому мосту більше півстоліття. Попри всі заходи підтримки він перебуває у незадовільному стані. Комунальники не в змозі привести його до вимог сьогодення, а вони, зрозуміло, істотно змінилися з часу спорудження даної переправи. Значно зросла інтенсивність руху, габарити автомобілів тощо. Це реальна проблема, і зволікати з її вирішенням не можна – міст може впасти будь-коли», – пояснила Тетяна Іванівна.

Народний обранець вважає, що рятівним у даній ситуації стане невідкладне відновлення будівництва нового мосту в Ромнах, котре було заморожене у 2007 році. Дану пропозицію депутатський корпус облради схвалив більшістю голосів.

Так само цілковиту підтримку колег-депутатів здобув запит Тетяни Головко щодо облаштування зупинок громадського транспорту в смт Недригайлів.

«Місцеві жителі бідкаються, що водії автобусів, які курсують маршрутом Суми-Ромни, відмовляються їх підвозити, мотивуючи свою поведінку відсутністю зупинок. Найбільше потерпають від цього мешканці околиць Недригайлова (так звані райони колишнього сушильного заводу і сільгосптехніки)», – відзначила заступник голови Сумської облради, зауваживши, що міжміський транспорт – чи не єдина можливість недригайлівців дістатися з одного кінця селища в інший. 

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради