Голова Сумської обласної ради привітав спортсменів Сумщини з Днем фізкультури і спорту

На другу суботу вересня припадає святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні. Тож із цієї нагоди в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися урочистості. Тут же був проведений відкритий Олімпійський урок для дітей 5-6 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми в програмі якого – розминка з чемпіонами, змагання-естафети з 5 видів спорту для сімей учнів, показові виступи вихованців ДЮСШ, презентація різних видів спорту.

«Кожне ваше спортивне досягнення є надзвичайно важливим, адже здобуті перемоги все більше відкривають Сумщину, а відтак і Україну світові, - звернувся до спортсменів, тренерів та любителів здорового способу життя голова Сумської обласної ради Володимир Токар. - Я сам у минулому спортсмен і знаю, що школа спорту розвиває в людині життєво необхідні якості - досягнення мети, завзятість, командність, старання і волю до перемоги».

Спікер обласного парламенту подякував тренерам і спортсменам, хто прославляє Сумщину. «Ми за вас вболіваємо, переживаємо і шалено радіємо, коли бачимо вас на вищих п’єдесталі пошани. Я знаю, що тільки в 2018 році спортсмени Сумщини вибороли 663 медалі на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. 236 з них – золоті. А це – досить вагомі здобутки», - звернувся він до винуватців свята.

Також Володимир Токар наголосив, що обласний депутатський корпус намагається серйозну увагу приділити спорту. Так, лише у поточному році на потреби галузі з обласного бюджету виділено понад 50 млн грн. На Сумщині працює 48 ДЮСШ, на підтримку яких виділено понад 5 млн грн.

Напередодні свята Володимир Токар вручив відзнаки обласної ради, побажав усім тренерам і наставникам талановитих, завзятих учнів, ще більше перемог і злетів, хороших вболівальників і всіляких життєвих благ.

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради