Володимир Токар: «Від того, наскільки успішно працюють приватні підприємства, залежить добробут нашої області»

«З упевненістю хочу зазначити, що саме підприємці впливають на розвиток економіки, адже без вашої діяльності складно уявити існування будь-якого суспільства. Ви наповнюєте бюджет, створюєте робочі місця, шукаєте нові можливості для розвитку», – з такими словами звернувся голова Сумської обласної ради Володимир Токар до присутніх у залі під час урочистостей до Дня підприємця. Вони відбулися в обласній філармонії, де віншували кращих представників галузі.

З цієї нагоди були вручені відзнаки Сумської обласної ради, нагороди переможцям конкурсу «Кращий підприємець-2018» і кращим суб’єктам малого та середнього підприємництва Сум у XX рейтингу «Золота перлина».

Вітаючи підприємців, Володимир Токар, який має чималий досвід роботи в бізнесі, наголосив, що нині на Сумщині нараховується близько 40 тисяч підприємців і від того, наскільки успішно вони працюють, залежить добробут нашої області. Коли ж в Україні розпочалися військові дії на сході, саме підприємці організували волонтерський рух. Вони допомагали військовим тоді, допомагають і нині.

Серед іншого керівник депутатського корпусу відзначив, що обласна рада завжди ставилася з розумінням до розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Так, уже понад 10 років існує комунальне підприємство «Фонд розвитку підприємництва», яке фінансує відсоткові ставки за кредитами, отриманими в державних банках. Воно створене задля того, аби розвивати бізнес на селі і створювати там робочі місця. Загальний кредитний пакет виріс з одного до сорока мільйонів гривень. Тож Володимир Токар закликав долучатися до цієї програми й міста обласного значення.

Керівник обласного депутатського корпусу побажав усім представникам галузі міцного здоров’я, миру, злагоди і процвітання. Крім того, він вручив низку відзнак із нагоди свята. Власне, відтепер про показові досягнення на бізнесовій ниві фізичній особі-підприємцю Віталію Троню та колективу Спілки споживчих товариств Сумської області нагадуватимуть Почесні грамоти керманича парламенту Сумщини, а от голові правління громадської організації «Сумське обласне регіональне відділення Спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України» Борису Когану оголошено подяку.

Після урочистостей підприємців привітали артисти обласної філармонії.

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради