Володимир Токар: «Від того, наскільки успішно працюють приватні підприємства, залежить добробут нашої області»

«З упевненістю хочу зазначити, що саме підприємці впливають на розвиток економіки, адже без вашої діяльності складно уявити існування будь-якого суспільства. Ви наповнюєте бюджет, створюєте робочі місця, шукаєте нові можливості для розвитку», – з такими словами звернувся голова Сумської обласної ради Володимир Токар до присутніх у залі під час урочистостей до Дня підприємця. Вони відбулися в обласній філармонії, де віншували кращих представників галузі.

З цієї нагоди були вручені відзнаки Сумської обласної ради, нагороди переможцям конкурсу «Кращий підприємець-2018» і кращим суб’єктам малого та середнього підприємництва Сум у XX рейтингу «Золота перлина».

Вітаючи підприємців, Володимир Токар, який має чималий досвід роботи в бізнесі, наголосив, що нині на Сумщині нараховується близько 40 тисяч підприємців і від того, наскільки успішно вони працюють, залежить добробут нашої області. Коли ж в Україні розпочалися військові дії на сході, саме підприємці організували волонтерський рух. Вони допомагали військовим тоді, допомагають і нині.

Серед іншого керівник депутатського корпусу відзначив, що обласна рада завжди ставилася з розумінням до розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Так, уже понад 10 років існує комунальне підприємство «Фонд розвитку підприємництва», яке фінансує відсоткові ставки за кредитами, отриманими в державних банках. Воно створене задля того, аби розвивати бізнес на селі і створювати там робочі місця. Загальний кредитний пакет виріс з одного до сорока мільйонів гривень. Тож Володимир Токар закликав долучатися до цієї програми й міста обласного значення.

Керівник обласного депутатського корпусу побажав усім представникам галузі міцного здоров’я, миру, злагоди і процвітання. Крім того, він вручив низку відзнак із нагоди свята. Власне, відтепер про показові досягнення на бізнесовій ниві фізичній особі-підприємцю Віталію Троню та колективу Спілки споживчих товариств Сумської області нагадуватимуть Почесні грамоти керманича парламенту Сумщини, а от голові правління громадської організації «Сумське обласне регіональне відділення Спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України» Борису Когану оголошено подяку.

Після урочистостей підприємців привітали артисти обласної філармонії.

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube