Заслужена відзнака - депутату Миколі Березіну

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, визначні заслуги у розвитку місцевого самоврядування та з нагоди 70-річчя від дня народження очільник обласного парламенту вручив почесну відзнаку облради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня голові постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Миколі Березіну. Це відбулося на пленарному засіданні 22-ї сесії Сумської обласної ради.

Микола Березін обирався депутатом обласної ради трьох скликань поспіль, нині колеги вдруге довірили йому очолювати профільну комісію, адже має незаперечний авторитет і знання, необхідні для такої відповідальної роботи. Цілеспрямований, знаючий, вимогливий до себе і оточуючих, він був серед перших, хто порушив у раді одне з найважливіших питань життєдіяльності регіону – наповнення обласного бюджету. Активно підтримав Микола Якович й запровадження в області бренду «Зроблено на Сумщині», що сприяло творенню мотивації товаровиробників та формуванню споживацького патріотизму. Депутат активно продовжує опікуватися іншими проблемами, які турбують виборців.

Усе життя Микола Якович самовіддано трудиться в інтересах людей, віддаючи чимало сил, енергії, знань у соціально-економічний розвиток рідного краю. І нагорода – «За заслуги перед Сумщиною» - заслужена відзнака вкладу Миколи Яковича у розбудову громадянського суспільства, місцевого самоврядування.

Від імені колег, усіх присутніх спікер обласних парламентарів Володимир Токар та заступник голови обласної ради Тетяна Головко побажали ювіляру творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя та мирного життя й чудового настрою.

У свою чергу ювіляр щиро подякував керівництву ради та колегам-депутатам за вітання, нагороду, за співпрацю.

Нехай Вам, Миколо Яковичу, щастить, а всі надії втілюються у життя!

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 вересня 2018, 12:21

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube