Рятівний номер 103: Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф святкує 75-річчя

Сьогодні комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відзначає поважну дату – 75 років із моменту створення. Охочих привітати колектив установи-ювіляра зібрав у своїх стінах будинок культури «Хімік».

У тому, що центру екстреної медичної допомоги є чим пишатися, щиро впевнений перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він від усього серця подякував медикам за щоденну невтомну працю заради збереження найголовнішого – життя та здоров’я жителів Сумщини.

«Обласній раді, котра опікується центром, дуже приємно, що за багатьма напрямками діяльності він вважається кращим у державі. До наших фахівців приїжджають вчитися колеги з інших регіонів України, і я неодноразово бачив, які титанічні зусилля стоять за наявним у них досвідом», – сказав Анатолій Якович.

При цьому посадовець акцентував увагу, що стрімкий шлях розвитку центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф припав на останні п’ять років. Власне, Сумською обласною радою на його потреби за цей час скеровано понад 30 млн грн.

«У багатьох областях тільки почали займатися реформуванням екстреної медицини, а в нас, набравши рятівний номер 103, хворий може бути певним: допомога мчить до нього без зволікань», – зазначив перший заступник голови обласного парламенту.

Він запевнив, що Сумська обласна рада й надалі усіляко сприятиме забезпеченню ефективної роботи підвідомчого комунального закладу. Втім зауважив: «Безумовно, матеріальна база – дуже важливий фактор. Проте не менш значущою є відданість колективу обраній справі. Відрадно, що і керівник центру Анатолій Александренко, і персонал установи готові беззастережно служити людям».

На завершення свого вітального слова Анатолій Річкаль виконав ще одну почесну місію, відзначивши грамотами Сумської обласної ради плеяду рятівників-медиків. Серед них: лікар Єлизавета Суріна, старший фельдшер-диспетчер Любов Шрамко та фельдшер Валентин Циганенко.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube