Юрій Меєрович допоміг закупити сценічні костюми для танцювального колективу

Учні балетної студії комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» та їх керівник Зоя Наклицька, звернулися до депутата Сумської обласної ради Юрія Меєровича з проханням придбати нові сценічні костюми для дітей.

Балетна студія закладу - один із найвідоміших в Охтирці та Сумській області творчий колектив, незмінним керівником якого 45 років є Зоя Степанівна Наклицька - Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста. І весь цей час, майже півтоліття, класичний танець займає основне місце в репертуарі цього колективу. Танець для них - це пульс життя, биття серця, дихання. 

Обласний обранець не відмовив у проханні і допоміг придбати нові сценічні костюми. Тож діти та керівник балетної студії дякують депутату Сумської обласної ради Юрію Меєровичу (фракція «Відродження») за турботу.

Це дало можливість аматорам сцени гідно продемонструвати свою майстерність у творчому звіті Охтирки «Міцна Україна коріннями роду», який проходив у рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!».

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube