329 років від дня заснування селища святкували жителі Хотіні

З року в рік до цієї дати тут підходять креативно, тож і цей рік не став виключенням. 25 серпня в селищі був проведений конкурс вишиванок, вручені грамоти за перемоги в різноманітних номінаціях, встановлені курені зі смаколиками і навіть відбувся футбольний матч. Для дітлахів забав не менше – ігри, гірки, конкурси та боді-арт.

Під час урочистостей привітав жителів Хотінської ОТГ голова громади Микола Торяник. Він наголосив, що Хотінь – селище з давньою історією. «Нині, коли об’єдналася територіальна громада, це дало новий поштовх для економічного і соціального розвитку. Спільно з вами ми змінюємо громаду і сьогодні я хочу подякувати всім, хто доклав свої вміння і таланти до цих змін», - зазначив голова ОТГ.

Серед іншого він подякував і почесним гостям свята – голові обласної ради Володимиру Токарю, заступнику голови ОДА Вадиму Акперову, голові Сумської РДА Геннадію Дорошенку та іншим. «Вони не тільки приїжджають на свята, а й дружно підставляють плече, коли у нас виникають проблеми. Володимир Токар неодноразово відвідував Хотінь і взяв на особистий контроль питання ремонту дороги і тепер у нас на центр села приємно глянути. Вадим Акперов допоміг з ремонтом школи, а Геннадій Дорошенко є «архітектором» нашої ОТГ».

Микола Торяник побажав усім здоров’я, добробуту, достатку і аби динаміка розвитку громади не зменшувалася, а тільки нарощувала темпи.

Володимир Токар своє привітання розпочав із того, що відзначив жителів громади за те, що вони повірили у зміни і одними з перших створили свою ОТГ. «І ми бачимо сьогодні школу, на яку виділено 35 млн, і яка до вересня буде відкрита. 12 млн грн виділено було на дорогу, і це тільки початок. Я поспілкувався з пацієнтами в лікарні. Вони задоволені прекрасним ремонтом, медикаментозним забезпеченням, добрим ставленням. А це все результат об’єднання».

Голова обласної ради подякував людям старшого віку за те, що розбудовували Хотінь і передають свій досвід молоді. Подякував 42 учасникам АТО за те, що захищали країну на сході і всім жителям громади за допомогу. Відзначив 23 матерів-героїнь, що проживають в ОТГ і 15 старожилів, яким понад 95 років.

Володимир Токар побажав усім жителям громади міцного здоров’я, мирного неба і всіх благ. Він вручив Почесну грамоту Верховної Ради України голові Хотінської ОТГ Миколі Торянику і подяки обласної ради начальнику цеху жерстяної тари ТОВ «Фавор» Олександрі Семик та механізатору приватного сільськогосподарського підприємства «Гарант» Євгену Скоробагатьку.

Від щирого серця привітали мешканців ОТГ заступник голови ОДА Вадим Акперов, голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко, депутати обласної ради Володимир Поцелуєв та Петро Нечмоня. Усі подякували жителям за їх любов до рідного краю, за те, що обрали вірний шлях для розвитку ОТГ, побажали усім миру, здоров’я та добробуту.

Далі відбувся концерт місцевих талантів, нагородження переможців у різних номінаціях. А завершився святковий день в Хотіні ритмами молодіжної дискотеки.

Також читайте:

Увага оголошення!

22.08.2019 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube