Марія Коняєва: “Роль жінок в українській політиці неухильно зростатиме”

Депутат Сумської облради від партії УКРОП Марія Коняєва взяла участь у репрезентації проекту «Жінки в політиці Україна-ЄС», метою якого є збільшення кількості жінок в українській політиці за допомогою європейського досвіду. По закінченні прес-конференції укропівка дала коротке інтерв’ю.

Згадуючи про те, як три роки тому вона вперше у житті зацікавилась політикою і увійшла до команди “Українського об’єднання патріотів”, Марія Коняєва згадала про свій педагогічний досвід і розповіла про уроки життя по той бік політики.

 

 

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube