telegram Facebook Twitter Youtube

Сумщина святкує День незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, в Україні відзначається День Незалежності та 100-річчя відродження української державності.

З цієї нагоди в Сумах проведено ряд урочистих заходів за участю керівництва області, міста, представників трудових колективів, учасників АТО, волонтерів та громадськості. До участі в святкуванні долучились голова облдержадміністрації Микола Клочко, заступник голови обласної ради Тетяна Головко та очільник міста Олександр Лисенко.

Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті наших земляків, які загинули в зоні АТО.

Пішою ходою учасники урочистого мітингу пройшли центральними вулицями Сум до пам’ятника незламного борця за волю України Тараса Шевченка, де і відбулося головне дійство свята.

З вітальним словом до жителів міста звернувся голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, який зазначив: «Ми маємо бути єдиними, сильними і будувати успішну країну. Ми – народ, правда і сила якого ніким звойована ще не була».

У свою чергу, заступник голови обласної ради Тетяна Головко від імені депутатів обласної ради та себе особисто привітала всіх присутніх з Днем Незалежності.

«27-й рік поспіль ми відзначаємо найбільше свято нашої держави. На жаль, сьогодні ми знову змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках, щоб виборювати свій суверенітет і своє право самостійно обирати свій шлях і бути вільними в боротьбі з російською агресією. День Незалежності - це той день, коли зустрічаються минуле і майбутнє. Минуле - зі своєю пам’яттю і мудрістю, майбутнє - з відповідальністю та терпимістю. Тому, дорогі друзі, дорогі українці, я бажаю всім нам пам’ятати історію, користуватися мудрістю минулих поколінь, відповідально ставитися до свого майбутнього, бути терпимими один до одного. З вірою в серці, з любов’ю, з Богом в душі!!!», - звернулася до сумчан та гостей посадовець.

Після вітальних слів керівництва, всім присутнім дарували свої таланти юні жителі міста, які своїми співами та віршами про Україну підіймали святковий настрій мешканцям та гостям обласного центру.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 23 серпня 2020, 11:08

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення