telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах урочисто відзначили День Державного Прапора України

Сумчани та гості міста пішою ходою під звуки військового оркестру пройшли від площі Незалежності вулицею Героїв Сумщини до фонтана Садко, аби вшанувати знаменний для кожного День Державного Прапора України. Люди йшли у вишиванках із синьо-жовтими прапорцями, попереду колони несли великий розгорнутий стяг.

Активну участь у заходах взяли керівники області та міста, депутати, військові, громадськість, молодь. Право підняти один із головних символів України – Державний Прапор було надано голові ОДА Миколі Клочку, першому заступнику голови обласної ради Анатолію Річкалю, міському голові Сум Олександру Лисенку та учаснику АТО, полковнику Андрію Нагорному.

Звертаючись до присутніх Анатолій Річкаль привітав присутніх від імені голови обласної ради Володимира Токаря та від депутатського корпусу із Днем Державного Прапора України. Він відзначив, що сьогодні Прапор України займає особливе місце в житті кожного громадянина, ставши символом єдності та перемоги.

«Це – святиня яку ми повинні шанувати і оберігати. Багато поколінь віддавали життя для того, аби ми з вами жили в незалежній, вільній суверенній, унітарній державі. Я дуже вдячний воїнам, які сьогодні захищають і захищали країну на сході. Низько вклоняюся родинам учасників АТО за їхній патріотизм і підтримку рідних.  Дякую керівникам підприємств, які сьогодні працюють над створенням робочих місць, наповненням бюджету, аби Сумщина була економічно привабливою для бізнесу. Ми, представники влади, і всі жителі повинні взяти на себе відповідальність за розбудову Сумщини, а відтак і за розбудову України. Я впевнений у тому, що у нашого народу достатньо мудрості, щоб розбудувати незалежну, вільну, процвітаючу Україну, бо ми опираємося на джерела національної свідомості», - наголосив Анатолій Річкаль.

Під час свого виступу голова ОДА Микола Клочко акцентував увагу на важливості поваги громадян до символіки своєї держави, що є невід’ємною ознакою патріотизму та високої політико-правової культури. «Державний прапор – це символ, який об’єднує нас, з яким йшли на смерть заради України наші воїни. Він має тисячолітню історію, з ним  наші хлопці на Сході боронять незалежність України. І ми варті того, щоб саме такий прапор майорів над нами», - зазначив очільник області.

На заході нагородами та відзнаками були відзначені військові – учасники АТО. За доброю традицією, посадовці вручили паспорти нового зразка юним сумчанам, які відсьогодні стали повноправними громадянами України.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 23 серпня 2020, 11:03

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення