telegram Facebook Twitter Youtube

Анатолій Річкаль: «Якщо ми збережемо свою культуру і звичаї, ми збережемо село, а значить і Україну»

На Яблуневий Спас відзначали своє родинне свято жителі Біжівки, що на Буринщині. Саме цього дня з’їжджаються на День села до свого рідного куточка люди, які тут народилися та виросли.

Біля будинку культури – виставка місцевих майстринь. Для дітей – розваги. А ще – торгівля смаколиками.

Надзвичайно яскраво та емоційно пройшли виступи колективів художньої самодіяльності – «Кумасі» (село Біжівка) та «Оксамит» із села Іваниця Недригайлівського району.

Офіційну частину свята відкрив сільський голова Іван Лещенко, який висловив подяку всім жителям та почесним гостям за роботу у вирішенні проблемних питань розвитку місцевої громади.

Відвідали День села керівництво району, перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль і депутат обласної ради Олександр Непочатов.

Анатолій Річкаль побажав селу розквіту, громаді – міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Посадовець  вручив подяки  обласної ради секретарю Біжівської сільської ради Віталію Линнику та вчителю початкових класів Біжівського НВК Тетяні Лещенко.

«Якщо ми збережемо свою культуру і звичаї, ми збережемо село, а значить і Україну, - наголосив Анатолій Річкаль. – Ми маємо плекати традиції наших предків, аби донести їх до майбутніх поколінь. Тому я вдячний кожному жителю за його вклад не лише у розвиток села, а й у збереження народної творчості, яка притаманна саме цій землі».

Обласний депутат Олександр Непочатов також побажав жителям Біжівки усіляких гараздів і вручив напередодні Дня знань 6 планшетів майбутнім першокласникам. Керівник Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола Резнік  передав школі до нового навчального року дошки, парти та стільці.

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення