Ще два дитячі майданчики завдяки депутату обласної ради з’явилися у Ворожбі

Такий приємний подарунок для місцевої малечі якраз під час літніх канікул зробив обласний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Іщенко. Вже за кілька хвилин після завершення робіт на майданчиках з’явилися перші відвідувачі, аби «випробувати» гірки, гойдалки та погратися у пісочниці.

«Робити добрі справи для Ворожби – вважаю своїм обов’язком, - говорить депутат обласної ради Сергій Іщенко. – Бо сам тут виріс, тут минуло моє дитинство. Пам’ятаю, ще хлопчаком ганяв із друзями у футбол на стадіоні «третьої» школи… Тому завжди згадую ті часи з особливою теплотою і прагну зробити незабутніми найкращі роки життя місцевої малечі. Протягом двох минулих років у Ворожбі вже встановили три дитячі майданчики, цього року – ще два. Намагався встигнути до Дня міста і дуже радий, що це вдалося. Тож – велика подяка за розуміння та оперативність керівництву та працівникам КП «Ямпільський агролісгосп», де, власне, і робили замовлення».

Окрема подяка – міському голові Андрію Дружченку, який організував доставку матеріалів із Ямполя.

«На сьогодні малеча нашого міста має п’ять майданчиків, що встановлені за сприяння Сергія Іщенка, - зазначив міський голова Андрій Дружченко. – Зокрема – на Климівці, по вулиці Широкій, на перехресті вулиць Миру та Підмістя, по провулку Слобідському, і встановлені днями по вулицях Перемоги та Шкільній. Тож дякуємо нашому депутату і просто хорошому другу за турботу про рідне місто й за те, що ніколи не лишається осторонь проблемних питань».

Допоміг у встановленні й директор ТОВ «Білопілля Агро» Віталій Кузін, надавши транспорт для перевезення матеріалів.

«Дошкільну освіту в нашому закладі отримують 50 вихованців від 3 до 5 років, - коментує директор Ворожбянського НВК № 1 Тетяна Біличенко. - І їм просто необхідні нормальні умови для розвитку та якісної дошкільної освіти! На встановлення дитячого майданчика усі чекали довго і з нетерпінням. Неодноразово батьки наших вихованців та учнів порушували це питання і на батьківських зборах, цікавилися, коли ж нарешті встановлять майданчик. І цього року свою обіцянку наш обласний депутат виконав. Та ми в цьому й не сумнівалися, бо те, що він обіцяє зробити, ніколи не розходиться з ділом. Це не перша допомога Сергія Олексійовича нашому закладу і, сподіваюся, не остання. Задумів та планів - дуже багато.

Свою вдячність депутату висловлюють, передусім, радісна малеча обох мікрорайонів, педагогічний, батьківський та учнівський колективи Ворожбянського НВК №1, батьки майбутніх вихованців та учнів навчального закладу, які своє дозвілля проводять на його території.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 серпня 2018, 16:42

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради