Володимир Токар: «Я дякую всім, хто небайдужий до долі рідного міста Ворожба, працює на його процвітання»

 

Вже за сталою традицією, першої суботи серпня місто Ворожба Білопільського району святкує 353-тю річницю з дня першої писемної згадки і День профспілок залізничників.

На стадіоні біля Будинку культури – пісні, розваги, піднесений настрій, дитячі атракціони, сувенірні лавки. Здавалося, що тут зібралися чи не всі жителі міста залізничників.

Із святом їх вітали ворожбянський міський голова Андрій Дружченко, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, депутати обласної ради, районне керівництво.

Керівник обласного депутатського корпусу привітав ворожбянців із Днем міста, подякував їм за те, що вони люблять свою землю, бережуть її і працюють на благо свого населеного пункту. Тут нині функціонують 23 підприємства і збережена залізнична галузь, а відтак – люди мають роботу. Відзначив Володимир Токар у цьому аспекті і Почесного громадянина міста Ворожба Галину Сидоренко, яка понад 40 років очолювала профспілку залізничників, опікувалася і захищала права працівників залізниці.

«День міста – це свято тих, хто тут народився, виріс, прикипів душею, коли приїхав працювати.  Я хочу сьогодні сказати спасибі всім, хто небайдужий до долі рідного міста, працює на його процвітання. Хто любить його і своєю працею робить його кращим. Особливі слова подяки - старшому поколінню, яке будувало Ворожбу з любов'ю і передає свій досвід молоді. Я низько схиляю голову перед воїнами АТО, яких у Ворожбі понад 60. На жаль, дві родини – Батраченко і Костюк – втратили своїх синів. Я дякую їхнім батькам за те, що вони виховали справжніх патріотів, які захищали Україну і віддали за неї своє життя. Я дякую родинам, що виховують трьох і більше дітей, бо на такий крок нині йде не кожна сім’я».

Володимир Токар побажав усім миру, здоров'я, добра, щастя і благополуччя і вручив першій школі подарунок – синтезатор.

Своїх земляків привітали міський голова Андрій Дружченко, депутати обласної ради та районне керівництво. Очільник міста подякував ворожбянцям за працю на благо рідного міста, почесним гостям за те, що допомагають Ворожбі.

Депутат облради Сергій Іщенко висловив слова вдячності землякам за активну участь у розвитку міста, організаторам свята – за прекрасно організовану програму. Побажав ворожбянцям здоров’я, успіхів і процвітання.

Його доповнив колега по депутатському корпусу Дмитро Нагорний, який у своєму вітальному слові побажав жителям Ворожби миру, щастя, наснаги, успіхів у всіх справах. «Нехай батьки пишаються своїми дітьми, а діти шанують своїх батьків. Нехай між людьми панує взаємоповага та довіра», - звернувся до присутніх обласний обранець.

Допізна на сцені лунали вітання та пісні. Прекрасну концертну програму показали місцеві вокалісти, хореографічні колективи та ансамбль «Союз».

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube