Дмитро Кірюхін спрямував депутатські кошти на заміну шкільних вікон

У Роменській СЗОШ №1 замінили старі вікна на енергозберігаючі металопластикові. Створити затишок і комфорт у навчальному закладі допоміг депутат обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження»).

Нагадаємо, минулого року за кошти, виділені для здійснення депутатських повноважень обранця, школа отримала 10 сучасних вікон. Цього року до них додалося ще 12.

«Процес заміни вікон відбувається поступово і потребує чималих затрат, тому ми вкотре звернулися до нашого постійного спонсора за допомогою, – говорить директор СЗОШ №1 Валентина Судьїна. – Велика частина школи завдяки Дмитру Євгенійовичу на довгі роки вже буде обігріта. Крім того, сучасні вікна у зимовий період суттєво знизять тепловитрати».

Кабінети і коридори без протягів – це, у першу чергу, здоров’я дітей, підкреслює депутат. «Головне – забезпечити комфортні умови перебування учнів у школі. Батьки повинні бути спокійні за своїх дітей у навчальний період року», – упевнений Дмитро Кірюхін.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради