Олег Бояринцев: «ДП «Ямпільський агролісгосп» - зразок ефективного використання комунального майна»

Саме на цьому наголосив депутат Сумської обласної ради під час зустрічі з колективом підприємства. Адже за результатами роботи ДП «Ямпільський агролісгосп» є одним із лідерів галузі в області та демонструє гарну динаміку розвитку.

«Ефективно працююче підприємство - це достойні зарплати працівників, надходження до бюджетів усіх рівнів, нові робочі місця. Гарним прикладом такої роботи є колектив  ДП «Ямпільський агролісгосп». Всі показники роботи підприємства за перше півріччя перевиконані. Особливо важливим показником є збільшення переробки деревини на власних потужностях. Це, у свою чергу, дозволяє збільшити вартість продукції та створити нові робочі місця у районі», - зазначив депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Керівник підприємства Олексій Котляров, інформуючи присутніх про результати роботи, повідомив, що за І півріччя поточного року виконані всі основні виробничо-фінансові показники:

- від усіх видів рубок агролісгосп заготовив 13306 тис. м3 ліквідної деревини (100,4% від плану);

- у власному цеху перероблено 8378 м3 деревини (63% від заготовленої ліквідної деревини). Вироблено 3496 м3 продукції деревообробки (брус, заготовки пиляні для євро піддонів, вироби з оциліндрованого брусу та інше);

- чистого доходу від реалізації товарної продукції отримано 13529 тис. грн. (120,2 % від планових показників);

- за останній рік кількість працівників збільшилася на 20 осіб і складає 107 чоловік;

- середньомісячна заробітна плата одного працівника складає 7790 грн, що складає 138,4% до показників минулого року;

- до бюджетів усіх рівнів та соцфондів сплачено 3691 тис. грн., що складає 128% до планових показників.

Значну увагу на підприємстві приділяється відновленню лісового господарства. Так, посадка лісових культур проведена на площі 37,4 га, догляд за лісовими культурами здійснено на площі 21 га, проведено доповнення на площі 20,5 га.

Підсумовуючі результати роботи підприємства, Олег Бояринцев подякував колективу за внесок у розвиток галузі та зазначив, що саме такі підприємства і керівники мають підтримуватися, адже показники роботи свідчать про їх ефективність. З нагоди професійного свята – Дня бухгалтера, Олег Бояринцев вручив подяку головному бухгалтеру Олені Міщенко.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube